דיני עבודה

פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים

Speaking with the Judge

דיני עבודה


מניסיון, אם אתם צריכים לבדוק ולהכין עצמכם לתביעה משפטית אז גם רב הסיכויים שתגישו תביעה כזו כנגד המעסיק שלכם מאחר ובמקרים רבים מעסיקים לא מתנדבים לשלם את כל הזכויות המגיעות לעובד מיוזמתם ומרצונם החופשי.

ההגיון פשוט מאד, סטטיסטית כדאי למעביד שלכם לא לשלם את מה שמגיע לעובד שעוזב או מפוטר מאחר ורוב העובדים לא תובעים, כך המעסיקים חוסכים כסף רב.

אז למה לפנות כבר עכשיו? כי הכנה ותיעוד אותנטי של נסיבות סיום ההעסקה הכרחי להצלחת התביעה וככל שתתמהמהו כך יהיה קשה לכם להוכיח את התביעה בהמשך. 

למשרדנו ניסיון רב בייצוג עובדים בתחום דיני העבודה.
יש לנו הידע והניסיון לתבוע ולקבל צווים לחזרה לעבודה, לפסיקת פיצויים במקרים של פיטורים לא חוקיים בניגוד לחוקי המגן לרבות חוק שיוויון הזדמנויות, חוק הגנת נשים, חוק ההגנה על עובדים חושפי שחיתויות, אפליה בעבודה על רקע גזע, דת, מוגבלות, נטייה מינית וכל גורם לא מקצועי.

אם אתם מרגישים שנפגעתם בעבודה וכי לא שולמו לכם כל זכויותכם על פי חוק או שאתם עומדים לפני הליך פיטורים המלווה במקרים רבים בשינויי יחס משמעותי מצד המנהל האחראי דעו כי גם במסגרת הליך הפיטורים יש לכם זכות להליך הוגן וחוקי אשר כולל תשלום של מלוא זכויותכם על פי חוק.

גם במקרים של חתימה על הסכם עבודה מומלץ מאד להתייעץ עם עורך דין מומחה בדיני עבודה אשר יבדוק את ההסכם ואת חוקיותו וכן יתן עצות איך ומה לדעת לתעד למקרה שיהיה צורך בהליך משפטי מאוחר יותר.

חשוב לדעת, במקרים רבים תלוי ההליך המשפטי כולו במסמך אחד חשוב ו/או הקלטה של המעביד, כבר בשלבים הראשונים של הליך הפיטורים והשימוע הקודם לו.

פניה למשרדנו כבר בשלב זה תעניק לכם את הכלים להבין טוב יותר מה מותר ומה אסור לעשות מה כדאי להקליט ומה לא.

פנו עכשיו לקבלת פרטים נוספים

ללא התחייבות בטל' 0547905030

בטל' 036080130