דיני עבודה

פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים

דיני עבודה


מניסיון, אם אתם צריכים לבדוק ולהכין עצמכם לתביעה משפטית אז גם רב הסיכויים שתגישו תביעה כזו כנגד המעסיק שלכם מאחר ובמקרים רבים מעסיקים לא מתנדבים לשלם את כל הזכויות המגיעות לעובד מיוזמתם ומרצונם החופשי.

ההגיון פשוט מאד, סטטיסטית כדאי למעביד שלכם לא לשלם את מה שמגיע לעובד שעוזב או מפוטר מאחר ורוב העובדים לא תובעים, כך המעסיקים חוסכים כסף רב.

אז למה לפנות כבר עכשיו? כי הכנה ותיעוד אותנטי של נסיבות סיום ההעסקה הכרחי להצלחת התביעה וככל שתתמהמהו כך יהיה קשה לכם להוכיח את התביעה בהמשך. 

למשרדנו ניסיון רב בייצוג עובדים בתחום דיני העבודה.
יש לנו הידע והניסיון לתבוע ולקבל צווים לחזרה לעבודה, לפסיקת פיצויים במקרים של פיטורים לא חוקיים בניגוד לחוקי המגן לרבות חוק שיוויון הזדמנויות, חוק הגנת נשים, חוק ההגנה על עובדים חושפי שחיתויות, אפליה בעבודה על רקע גזע, דת, מוגבלות, נטייה מינית וכל גורם לא מקצועי.

אם אתם מרגישים שנפגעתם בעבודה וכי לא שולמו לכם כל זכויותכם על פי חוק או שאתם עומדים לפני הליך פיטורים המלווה במקרים רבים בשינויי יחס משמעותי מצד המנהל האחראי דעו כי גם במסגרת הליך הפיטורים יש לכם זכות להליך הוגן וחוקי אשר כולל תשלום של מלוא זכויותכם על פי חוק.

גם במקרים של חתימה על הסכם עבודה מומלץ מאד להתייעץ עם עורך דין מומחה בדיני עבודה אשר יבדוק את ההסכם ואת חוקיותו וכן יתן עצות איך ומה לדעת לתעד למקרה שיהיה צורך בהליך משפטי מאוחר יותר.

חשוב לדעת, במקרים רבים תלוי ההליך המשפטי כולו במסמך אחד חשוב ו/או הקלטה של המעביד, כבר בשלבים הראשונים של הליך הפיטורים והשימוע הקודם לו.

פניה למשרדנו כבר בשלב זה תעניק לכם את הכלים להבין טוב יותר מה מותר ומה אסור לעשות מה כדאי להקליט ומה לא.

פנו עכשיו לקבלת פרטים נוספים

ללא התחייבות בטל' 0547905030

בטל' 036080130

 

האתר פונה לנשים וגברים כאחד. השימוש בלשון זכר נעשה מטעמי נוחות בלבד.
המידע באתר הוא מידע כללי ואינו מידע מחייב. הזכויות המחייבות נקבעות על-פי חוק, תקנות ופסיקות בתי המשפט. השימוש במידע המופיע באתר אינו תחליף לקבלת ייעוץ או טיפול משפטי, מקצועי או אחר והסתמכות על האמור בו היא באחריות המשתמש בלבד - יש לעיין בתנאי השימוש.
אין בסיוע משרד המשפטים, מטה ישראל דיגיטלית במשרד הדיגיטל הלאומי וג'וינט ישראל משום נטילת אחריות לפעילות האתר או לתכניו.

Subscribe Form

03-6080130

077-4703159

רח' כנרת 5, מגדל ב.ס.ר 3, קומה 4, בני ברק ת.ד 2345
ישיר: 054-7905030 | משרד: 03-6080130 | פקס: 077-4703159

  • Facebook

תורג'מן ושות' משרד עורכי דין

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now